12.12.2008 - Dnes se naší burské koze narodilo nečekaně kůzle - kozička, která dostala jméno Vločka. Více fotek najdete v galerii.

29.11.2008 - Dnes jsme odvezli 23-letou klisnu Hisland Muslin do Pelhřimova u Chebu. Muslin si zde bude užívat zasloužený důchod. Paní Janě moc děkujeme. Zároveň s ní jsme vezli její dceru Trawel Melisu,ta by se tam měla obsednout a zajezdit.

19.11.2008 - Opět u nás byla fotit Tereza Huclová. Její krásné fotky si můžete prohlédnout v galerii.

7.11.2008 - V sekci články najdete dvě nové reportáže od Dity Frieslové popisující dvě největší akce, kterých se náš hřebčín letos účastnil.

26.10.2008 - Do našeho hřebčína přibylo několik nových přírůstků. Je to burská koza Elsa narozená 2004 a její dvě letošní kozičky linie Brutus Eliška a Elvíra narozené v únoru. Více fotek najdete v galerii spolu s novými fotkami čerstvě odstavených hříbat.

12.10.2008 - Včera večer jsme si konečně přivezli hříbata, která jsme před několika měsíci koupili v Holandském hřebčíně Centannials. Ramon i Liberty dojeli ve výborné pohodě a rychle si u nás zvykají. Fotografie před odjezdem i po příjezdu najdete v galerii.

10.10.2008 - Dnes ráno se Trawel April narodil hřebeček. Je to hnědák s odznaky a má se čile k světu. Fotografie najdete ve fotogalerii.

Mezinárodní výstava v St.Pölten (Rakousko)
6.-7.9.08


Druhá nejlepší klisna výstavy: TRAWEL RIVIERA
Šampion hříbat: TRAWEL RIVIERAS BOY
Více foto ve fotogalerii

1.9.2008 - jsme koupili zpátky 6 letého valáška Trawel Rebela.Největší radost z toho měl náš nejmladší syn Jakub,který si s ním užil plno legrace už před jeho prodejem.

XII. Národní výstava velšských plemen pony a cob
Plasy 23.-24.8.08


Vicešampion hříbat: TRAWEL RIVIERAS BOY
Vicešampion mladých: TRAWEL RIVAL
Více foto ve fotogalerii

16.8.2008 - Dnes jsme prodali plemenného hřebce Dollom Double Surprise.
Na podzim roku 1996 jsme si přivezli z Moravy malé, šedivé hříbátko. Byl to náš první welsh mountain pony, Dablík.Okamžitě si získal srdce všech členů rodiny. Stal se z něj náš první plemenný hřebec a odstartoval tak náš chov tohoto nádherného plemene. Za 12.let působení v našem chovu zanechal několik výstavně velmi úspěšných pony (Trawel Artuš,Trawel Romance, Trawel Romantika, Trawel Realita).
Double bude na Slovensku i nadále působit v chovu a my mu přejeme ještě mnoho štastných let a lidi, kteří ho budou mít tak rádi jako jsme ho měli my.

Od 1.8. do 3.8.2008 jsme se spolu s dalšími členy SCHWPC zůčastnili doprovodného programu na mistrovství světa ve voltiži v Brně.Náš tým se skládal z klisny Trawel Romance(jízdy zručnosti s Jakubem Blažkem),Trawel Black Rose a hřebce Dollom Double Surprise(zápřež s Pavlem Blažkem,skok ve volnosti).
Více foto ve fotogalerii

7.7.2008 - Přidány nějaké nové fotky do galerií (hříbata, pastviny 08 a výstavy 08).

23.6.2008 - Minulý týden nás opět navštívily fotografky Tereza Huclová a Věra Marková. Tentokrát zaznamenaly vypouštění Prideho do stáda klisen. Fotografie najdete v galerii.

17.6.2008 - V neděli jsme se účastnili Národního šampionátu Welsh Pony a Cob ve Slatiňanech. Naše Trawel April získala druhé místo v dobře obsazené třídě klisen a díky tomu byla zařazena do akceleračního programu, Llanfrechfa Pippa se umístila jako třetí. Cenu pro nejlepšího mladého hřebce českého chovu a titul vicešampiona sekce A získal Trawel Aramis v majetku pana Jiřího Romančina. Cenu pro nejlepší mladou klisnu z českého chovu, titul šampiona kategorie a vicešampiona dne získala Trawel Regina v majetku stáje Goldmane. Jsme velice potěšeni úspěchy našich odchovanců a majitelům gratulujeme!
Více foto ve fotogalerii
Trawel AprilTrawel AramisTrawel Regina

Trawel ArtušTrawel Artuš
25.5.2008 - jsme navštívili Artuše u pí Oliny Schwarzové v Rokycanech.Artuš si zde spokojeně žije s klisnou Viktorkou a se svým letošním synem

Trawel MimiTrawel Mimi
13.5.2008 - Trawel Melise se dnes narodila kobylka. Dostala jméno Trawel Mimi.
Více na stránce hříbat
Klisnička Mimi je na prodej.

12.5.2008 - Včera jsme se vrátili z nádherného výletu po Holandských hřebčínech. Měli jsme možnost vidět mnoho krásných koní a strávit příjemné chvíle s velmi milými lidmi. Mimo jiné jsme navštívili renomovaný hřebčín Centannials kde jsme do chovu zakoupili dvě hříbata po legendárním hřebci Friars Superman. Kobylka Centannials Liberty a hřebeček Centannials Ramon se k našim koním připojí letos na podzim.
Centannials LibertyCentannials RamonFriars Superman

Trawel Black RoseTrawel Black Rose
3.5.2008 - Trawel Romanci se dnes v noci narodila kobylka. Je černá a krásná a tak dostala jméno Trawel Black Rose.
Více na stránce hříbat a fotogalerii.

1.5.2008 - První máj - lásky čas

9.4.2008 - Dnes v noci se Trawel Rivieře narodil hřebeček. Je zdravý a silný a je to vůbec první hříbě sekce C v našem hřebčíně.
Více na stránce hříbat a fotogalerii.

14.12.07 - Dnes dorazily nové posily hřebčína Trawel z GB a Holandska: Ysselvliedt's Pride of Heartsease, Llanfrechfa Pippa a Vaaishmooar Cream Cracker.
Ysselvliedt's Pride of HeartseaseLlanfrechfa PippaVaaishmooar Cream Cracker

< Zpět


Nabízíme

 Prodej koní
- prodej koní plemen welsh mountain pony, welsh pony v typu kob a welsh kob, všech věkových kategorií. Více zde
 
 Připouštění
- u nás připustíme vaše klisny kvalitními hřebci sekcí A a C za velmi přijatelné ceny s možností ustájení přímo na pastvinách nebo v boxech. Více zde

Kontakt

 adresa:
Petra a Pavel Blažkovi
Štichovice 29, 331 41 Kralovice

 telefon:
Petra: +420 607 759 220
Pavel: +420 603 526 446

 e-mail:
trawelstud@email.cz

Foto

Foto ke stažení

  1200×900 (373kb)


Naposledy aktualizováno – 21. 3. 2024 [Aktuality], [Na prodej], [Naši koně], [Fotogalerie]

© Copyright 2006 - 2024 Trawel